Look Of Today

Eile õhtul, kui tööpäev enam läheduses polnud, muutus maailm jälle tiba ilusamaks paigaks. Eriti pärast seda, kui olin omale ostnud oranzid sukapüksid ja uue juuksevärvi. Värvi nimi oli vist spicy red..

Käisime vaatamas raekoja platsi õhupalle. Millegipärast seisis seal jube palju rahvast ja muudkui vahtis taevasse. Nagu oleks tulnukad maale saabunud ja neid inimesi mõjutanud kuidagi, et vaatamata külmale ilmale, keegi paigast ei liikunud. Meie Sisalikuga vist ei jõudnud veel tulnukate lõksu langeda, külm hakkas ja läksime vonkraali peitu. Ja putru sööma. Ja siis veel korraks viru keskusesse ja siis kodu poole. Igatahes, õhtu jooksul sain lahti oma päevasest stressist ja ka peavalu oli koju jõudes kadunud. Ilmselt joomine tõesti aitab peavalu vastu. Teinekordki peab tableti asemel õlle võtma.

****

Sain täna ühe kettkirja. Tavaliselt lähevad need prügikasti, aga mind hakkas asi huvitama, kui lugesin, et tulemused on psühholoogilised. Vastasin siis küsimustele ja tõepoolest – kõik oli kuidagi nii tõeline. Hakkasin hirmuga mõtlema, kas mu soov nüüd ei lähegi täide, kui ma spämmi edasi ei saada. Ja kui see soov täide ei lähe, kuidas ma saan kindel olla, et see kirja tõttu juhtus. Nii, et ma nüüd siis jään ootama, mis Saatusel varuks on. Nagunii on kõik üks suur täringumäng:P