kas pähklikoortel peab ka põhjus olema?*

Jälle üks tegus päev seljataga. Mul on tänase seisuga olemas ühed uued punased kingad, uued punased ketsid ja uus punane pluus. Ja teoreetiliselt ka uus töökoht. Avalduse viimisega jäin vist küll natuke hilja peale. Üks ülemus tuli trepil vastu ja põgenes, kui mainisin, mis põhjusel tulin ja teine oli juba lahkunud. Eks siis homme-ülehomme kuuleb-näeb, mis nad arvavad.
Ja lisaks tekkis plaan raamatupoodi külastada ja kogemata oli täpselt sama plaan tibinal, keda välja kutsusin. Ja üks tibi sai veel raamatupoodi meelitatud. Nii, et nüüd on mul ka neli uut raamatut (üllatus, üllatus, üks neist Pratchett!), millest ühe ära kinkida kavatsen.
Raamatupoes hakkas silma üks liikluseeskirja väljaanne, mis eemalt väga Pratchetti moodi oli. Eks sama illlustraator. Igatahes, tekkis kohe vastupandamatu soov omale see osta.
Ja loomulikult oli jälle tore seltskond. Alguses sai jälle kraali toidul oldud, hiljem Kiisutajaga kondasime siidrid käes mööda minu eelmise elukoha kanti. Väga chill oli, kui nüüd popilt ja noortepäraselt öelda.
__________________
*Lihtsalt telekas aegajalt öeldakse häid asju. Seos teemaga, et kõigel on oma põhjus.