indipidu

Tahan ka endale ühte lastesünnipäeva. See eilne indiaani sünnipäev oli nii äge, et tekkis mõte lasta õel endale kah üks sünnipäev korraldada. Nägime ka riietusega natuke vaeva. Isegi ühele neljakuusele sai tehtud kostüüm. Enda teksadele sai naharibasid ja karusnahku külge õmmeldud. Ja silmavärvid sai edukalt näomaalinguteks ära kasutatud. Leidsin ka ühe pontsho ja ühe ägeda temaatilise kasuka, millega ma kunagi isegi päriselt käinud olen. Nüüdseks see küll liiga kulunud niisama kandmiseks, aga teemasse sobis ideaalselt.

Ilmaga vedas kah eile. Mõnikord on sel ajal juba lundki sadanud, eile aga õnnestus kogu üritus õues ära pidada. See vist mul ei õnnestu. Kuigi juba tekkis idee koha suhtes. Aga seegi on üsna küsimärgi all.
Auhinnamängud – pallivisked ja vibulaskmised – võiksid kah kindlasti olla. Huvitav, mis teema kataks ära nii lapsed kui mingi spetsiifilisema riietuse-aksessuaaride kombinatsiooni.
Hetkel tundub, et kõige lihtsam oleks lihtsalt ära põgeneda. Kuigi ma olen sel aastal isegi hästi vastu pidanud ja vähem kogu seda janti põdenud, kui teistel aastatel. Kuigi sel aastal oleks palju rohkem põhjust põdemiseks. Võibolla hakkan ideega harjuma ja tunnen end juba piisavalt vanana.. kahtlane muidugi.

Pool tundi veel ja rong maandub. Jälle tehti minu eest plaanid ära. Ma küll ei tea veel täpseid plaane, aga kindlasti mingi takistus koduteele jääb. Vähemalt üks telefonikõne vihjas sellele.


Posted

in

by

Tags: