In Perfect Harmony

Häid uudiseid muudkui tuleb.. nagu näiteks see, et homme pole meil keelatud tööle tulla, aga me ei ole ka kohustatud tulema. Lahe. Siis täna toimub miski jõulusööming kolleegidega. Mille tõttu kahjuks tänaseks pakutud kinopiletid jäävad kasutamata. Noh, ehk pakutakse neid veel:) Siis käis jälle üks järjekordne päkapikuvormita päkapikk, kes andis kingituse. Ma ei ütle, mis see on, aga mul on kohutavalt hea meel nüüd:))

Ja ma valmistasin ise jõulukaardi. Liikuvate lumehelvestega.

****

Kaartide joonistamise/saatmise vahele jõudsin täita ka ühte ankeeti/testi. Selle kiirelt (ja ilmselt põhjalikult läbimõtlemata) vastuste põhjal olen ma õun.

“Oled harmoonilise natuuriga ja harmooniat taotlev persoon. Oma lähikonnas teed kõik selleks, et inimesed ennast hästi tunneksid. Hellitad neid oma tähelepanelikkuse, abivalmiduse, mõistmise ja kingitustega. Ühesõnaga – teed neile väikese maapealse paradiisi. Sinu suurimaks sooviks oleks, et kõik oleksid omavahel sõbrad. Kiirgad sümpaatiat ja sõbralikkust. Oled taktitundeline ja veetlev.

Oskad oma vaistukomplektiga ennetada pingelisi ja konfliktseid olukordi. Seetõttu on sinuga hea ja mugav vestelda. Arvestad teiste arvamustega ja püüad lahkhelide puhul leida kooskõla. Oled meister inimsuhete alal.

Kuigi sa eelistad mitmekesisust, saad sa väga edukalt hakkama ka rutiinsete töödega, mõnikord need lausa on vajalikud sinu korda ja harmooniat vajavale hingele. Võluvaks teeb sind oskus leida tavalistes olukordades saladuslikke hetki.

Sulle sobiks õuna maitseline Keglevich! See on valmistatud puhta viina ning naturaalsete puuviljamahlade ja aroomide segust. Samas on see madala alkoholisisaldusega – 20%.

Kerge ja trendikas jook, millega saab eksperimenteerida, mis pakub vaheldust ja mis sobib lõbusatele koosolemistele. Super on Keglevich Fruit Vodka jahutatult ja tarbituna puhtalt või segatuna mahlaga. Õuna sõbrad on: metsamari, virsik, mango&maracuja, melon.”

Kel huvi teada saada, mis frukt ta on: http://marketing.arvutid.biz/keglevich/

Ahjaa, vabandan ette kolme sõbra ees, kellele selle edasi saatsin;)


Posted

in

by

Tags: