I’m only happy when it rains

Võeh.. mulle meenus just, kuidas ma täna rumala peaga ei keeldunud kõnelemast mingi turu- või misiganes uuringute asjapulgaga. Tavaliselt ma ütlen alati neile, et ei soovi osaleda. Ja teen seda kindlasti ka edaspidi.
Oleks siis ka mingi mind huvitav teema olnud, aga ei, praegu ju valmised tulemas ja teemad kõik poliitikaga seotud. Teaks või arvaks ma siis midagi neist kandidaatidest ja nende tegemistest (ok, mõnest arvan ikka halvasti küll). Ja oleks see küsitlus kestnud minuti-kaks, et nii mõni üksik küsimus. Aga neid oli 30 vähemalt. Lõpus juba küsisin, et kas see kestab veel kaua. Täiesti mõttetu. Telefon läks selle aja peale kõrva ääres soojaks ja toit, mille söömist olin just alustanud, jahtus ära.

enne seda: kolleegi sünna. uus raamat. uus operaator. krt1. uus tööjuur. Sisaliku residents. Moedemm (modell Sisalik) + siider. krt2. vihm. palju vihma.
Väljas on tegelikult väga mõnus ilm. Oleks soojem, läheks ujumisriietega jalutama vist.. korra vähemalt tekkis selline idee.
Njah.. rääkides ujumisest, üks tibin just helistas, et käis ujumas, meres. Vihmaga. Kõlab päris hästi, kuigi mina küll 15 soojakraadi juures sellega hakkama ei saaks.


Posted

in

by

Tags: