Turbotigu


hundid terved lambad söönud

Kui ma alguses arvasin, et oleks hea, kui selle Audi kuidagi Türile saaks (rooli keeramise kandidaate tekkis tegelikult päris mitu:)), siis nüüd leidsin juba autojuhi, kes oli nõus Põlvasse minema sellega. Eriti hea valik sattus olema, kuna too tibinas ammusest ajast selle autoga sinasõber, nimigi juba vist aastaid volitusel olnud. Põmst saan mina nüüd auto järgmise omanikuni toimetatud ja autojuht saab vajalikud käigud tehtud.