Hit The Celling

Koridoris polegi enam põrandat. Kontorisse saame mööda lauajuppe kõndides. Vist on hea, et meil siin kõik suhteliselt keskmist kasvu on. Aga hetk tagasi toimus juba esimene kukkumine. Üllatus üllatus, lauad on lahtiselt. Tolm on leidnud tee kontorisse ja mul on tunne, nagu oleks mu kõrigi vaikselt tsementeeruma hakanud. Ja ähvardatakse, et suurem tolm on alles tulemas.. Suurema tolmu ootuses on meid siin kile sisse müüritud. Koridoris käies on vastu ukse ees asuvat kilet puutudes võimalik endale soetada valgeid riideid. Täitsa tasuta.
Mul on täitsa tervistkahjustav töö. Peaks kuivava ja tolmuse kurgu tarbeks mõned terviseõlled tellima.
****
Eile tegimegi jälle väiksed Woodstocki ja Krahli tiirud. Kassitoit jäi Woodstocki hoiule, kuniks Krahlis pudrul käisime. Tagasiteel saime kutse päikeseloojangut vaatama minna. Otsustasime siis veel ühed pisikesed joogid teha enne minekut. Woodstockis sai küsitud, kas neil kassitoitu on. Oligi;) Soovitan.
Päike saigi kenasti loojutatud. Koplis. Poolsaare poolt vaadates nägi linn ikka väga äge välja. Eriti päikeseloojangu valguses.
Igale poole muidugi ligi ei pääsenud. Tõkkepuid oli iga nurga peal. Kuigi trammide magalasse taheti meid sisse lasta. Tõkkepuu tõsteti juba üles, aga meie pöörasime hoopis ringi.
Minul oli muidugi paanikaosakond kaasas. Iga nurg peal varitsesid pätid ja kuulipildujatega valvurid, kes minu arvamuse kohaselt pikema jututa meie pihta tule oleksid avanud. Ühes kohas oli ähvardav silt “SEIS!” kirjaga (“tulistan” oli vist pisikeses kirjas, mida saab ilmselt lugeda sel momendil, kui on juba hilja..). Hiljem”stop” märgi all peatudes tekkis idee, et ka seal võiks kirjas olla “seis”. See kõlab palju ähvardavamalt.
“Kettamaailm” sai päris mitme kandi pealt ära vaadatud.
****
Ja kõik mu hoolega valitud filmid jäid eile vaatamata. Kinomehaanik oli miski süsteemi tuksi keeranud.
****
Täna tuli veel idee, et katsetaks eelmisel aastal tehtud aprillinalja uuesti. Mu mõlemad vanemaid jäid eelmisel aastal uskuma, et võtsin endale kolmanda kassi.
Aga muidu on naljadega praegu ikaldus. Isegi ei viitsi eriti mõelda.
Varsti kahega lõunale. Loodetavasti ei tehtud mulle tünga selle kutsega:P


Posted

in

by

Tags: