Full Circle*

Päris lahe oli eile lumetormi sees autoga kimada. Kohati tekkis endalgi soov rool haarata ja end kardiauto juhiks kujutleda. Ilm oli igatahes superlahe ja ilus. Ja linnast väljas on lumi täitsa valge. Ja maantee nägi enamus ajast välja nagu voolaks ta kuskile. Meenutas vägagi jõe peal sõitu.
Trahter, mida lähemalt uurimas käisime, oli suhteliselt inimtühi. Ja selle koha suurimaks plussiks oli vist legoklotsidega lastenurk. Vähemalt lastega minnes saad nad jalust ära ajada. Et teinekord, kui lastega sõbrannad tahavad välja minna, aga lapsehoidjat pole, siis on vähemalt üks selline koht teada:)
****
Ma olen alati arvanud, et nohu ei saa kesta vähem, kui nädal. Aga tegelikult on see puha motivatsiooni küsimus. Kui on ikka vaja terveks saada, siis saab kah. Samas, mulle hakkas vahepeal tunduma, et olen saanud rohelise tee üledoosi. Aga jäädavaid kahjustusi pole sellega vist kaasnenud:)
****
Täna toimub Vanalinnastuudios Tudengijazzi raames üks kontsert, kus esineb üks superlahe bänd. Mul ei oleks piletirahast absoluutselt kahju. Aga näis, mis olukord õhtul on. Hetkel vaja kuidagi tööga jälle järjele saada..
____________________
*Eile avastasin ühe oma Chillout Moods plaadi pealt selle loo. No nii kohutavalt hea ja üldse ei häiri, kui see päev otsa klappides kõlab. Ja nüüd on juba teine päev:)


Posted

in

by

Tags: