Forever Young

Ma arvan, et mu näonahk kuulis ka, kuidas laupäeval õlle ostmise peale dokumente küsiti. Ja otsustas dokumenti mitte uskuda vaid asja veel rohkem minu kahjuks pöörata. Nüüd ei näe ma mitte ainult noor välja vaid mind võib juba pubekate alla liigitada. Ja ega tutimüts vist ka just vanemaks tee.. Aga kes see ikka tahaks vanem välja näha:) Kui just need noored ja rumalad välja arvata, kes ei oska enda noorust veel hinnata. Oi oi, nüüd ma kõlan küll nagu mingi paljunäinud vanaema juba. Ma näen, et olen jälle iseendaga vastuollu sattunud. Ja sinna keskele ma ära ei mahu. See õige vanus on see, millega ma ei oska toime tulla. Selle lükkan edasi mingisse hilisemasse aega, kui ma olen sest juba üle saanud..

Ei tea, kui ma end vanana tunneks, kas siis kaoksid punnid näolt ära??

****

Tundub, et see märgade jalgadega* kahetunnine rongisõit mõjus veidi. Või mõjus hoopis üleeilne trammipeatuses külmetamine. Igatahes, ma olin unustanud, kui rõvedalt vastik võib kurguvalu olla. Eriti kui üritad näiteks õhtul magama jääda ja mitte miskised kurgurohud ja ka mee söömine ei aita. Loodetavasti ei järgne sellele nohu-köha-jt.

__________________________

* rongi peale jõudmiseks pidin veidi aega läbi mingi löga jalutama, mis lõpuks suutis end saabastest läbi närida. Aga muidu head saapad, sel aastal esimest korda hakkasid vett läbi laskma.


Posted

in

by

Tags: