elu edetabelid

Kokkuvõtted kokkuvõtted. Nii blogimaailmas kui telekas. Võetakse kokku kriminaalsed teod, poliitilised teod, head teod… Võibolla peaks kah? Ainult, et ega seda aega enam palju pole. Loetud tunnid. Samas, kes keelab uuel aastal vanad asjad kokku võtta. Või ei peaks vanu asju meelde tuletama? Ei tahaks kogeda seda “kes vana asja meelde tuletab.. ” Silmad on siiski eluks väga vajalikud. Pealegi, nostalgia või mitte, osad asjad teevad endiselt haiget, isegi, kui neid vanu asju meelde ei tuleta. Nad lihtsalt on koguaeg meeles. Osad asjad olid väga väga head, aga suurem osa heast lõppes kokkuvõttes halvasti. Ja mida rohkem ma sellele mõtlen, seda vähem süüd ma endal ses asjas näen. Ometigi olin mina see, kes oma vigu tunnistas. Aga sellest, nagu näha, ei olegi alati abi. Näh, läkski ikka teema käest. Laskun siis juba detailidesse kah.

1. Niisiis, eraeluliselt olid asjad aasta alguses head, aasta lõpus halvad. Mida ma sellest õppisin? Seda, et inimesed näevad teisi inimesi väga erinevalt. Ja hoolimata sellest, et mõni inimene võib tunduda maailma parim sinu silmadele, samas hoopis midagi muud teistele. Aga sellegipoolest on raske mitte uskuda oma silmi. Sellepärast ei veenagi ma end vist kunagi. Sest oma silm on kuningas. Samas, mõistus ütleb jälle midagi muud. Keda siis uskuda? Mõistust ja teisi inimesi või oma silmi?

2. Töökohavahetus mahtus kah aastasse. Aga see pole midagi erakordset, seda ma teen suhteliselt tihti ju. Kui ikka ei meeldi, siis ei tasu end piinata. Nüüd siis uue aastaga saab kohe ka katseaeg läbi. Kui vahepeal oli tahtmine sildu põletada ja käega lüüa, siis mingil hetkel siiski sain aru, et tegelikult see on siiski senistest parem. Ka keerulisem, aga kerge elu ei vii ka kuskile.

3. Lisaks sai elukoht vahetatud. See on nüüd küll Tallinna korteritest parim, kus ma elanud olen. Ka asukoht on parim. Rohkem kesklinn, kui kunagi varem. Üksi elamisel on muidugi omad võlud, aga hetkel seda ei põegi eriti. Ma lihtsalt tunnen end siin nii hästi ja tundub, et ma pole ainuke. Tibid käivad siin kah vahel vaibal:) Mul on väga mõnus pehme valge vaip.

4. Potteri järjekordne raamat sai loetud ja mulle kui tõsisele fännile on see suur sündmus:) Ootan huviga uut osa. Uues filmis jällegi pettusin. Need filmid saavad väga head paista neile, kes raamatut pole lugenud. Aga nii paljust jäävad nad ilma.

5. Elu esimene pikk reis. Millest alates hakkas asi allamäge minema. Noh, järgmine kord olen targem.
Aga just tuletasime ükspäev ühe asjaosalisega meelde, uuel suvel sai Mehhiko plaani võetud. Huvitav, kuidas selle seltskonna kokku uuesti saaks?

Igatahes, mõned kokkuvõtted olemas. Need olulisemad.
Uus aasta, uued teod. Ja uued kokkuvõtted.

Tibid on teel ja üks rakett vajab tarbimist. Ja mõned viinad kah.
Ilusat maailmalõppu! Või pthui, aasta lõppu ikka.


Posted

in

by

Tags: