detailideta unenäod

Ma olen 2 ööd järjest igasugu veidruseid unes näinud. Eile öösel figureeris minu unedes põhiliselt mu õde, küll tegi minu juures süüa kambale mu jaoks võõrastele inimestele – ma ei tea, kuidas nad sisse pääsesid üldse, mind ju pold kodus alguses –  siis fännas koos minuga Abedi Community seriaalist – ma olen täiesti kindel, et ta pole sellest seriaalist kuulnudki ja mina muide ka ei fänna seda tüüpi, kuigi ta on päris muhe tegelane.

Üks ühine tegur oli aga nii eilses, kui tänaöises unes, ja täna sai see kaheosaline uni reaalsuseks – realiseerumine toimus samuti kahes osas. Selge on see, et unedes on alati asjad veidi moonutatud ja päris üks ühele asi ei toimunud, aga tõlgendada seda palju teisiti ei saanud.
Ja eriti absurdne on see, et selle teise osa (ehk siis tänaöise unenäo) täitumist ma juba eeldasin, sest esimene osa läks täppi ja kuna need kaks olid omavahel seotud, siis oli ju üsna loogiline, et järg on tulemas. Järg saabuski kuskil 20 minti hiljem nagu oodata oli.
Põnev igatahes. Aga tuleproovile või mõnda muusse komöödiasarja ma end pakkuma ei lähe:)

Selliste seikadega seoses meenub alati, kuidas mingi tuttav tädi kunagi mulle ütles, et mul on sensitiivi võimed. Ei tea, kas neid kuidagi täiendada annab, et ma ära ka tunneks, millal on tegu tuleviku nägemustega ja millal mitte, praegu ei tea ju iial, mida tõsiselt võiks võtta.
Aga seda peaks küll mainima, et siin uues korteris mul tihtipeale dejavu-d esineb. Selle kuu aja peale ikka veidralt palju.