d * i * s * c * o

Reedeõhtune õlletamisplaan kadus juba enne konkreetse plaani tekkimist. Ja see asendus kuidagi hästi sujuvalt hoopis diskoplaaniga – Venus klubi avamisega nimelt.

Teel klubbi küsiti mult vene keeles kella ja kohe seejärel pakuti seksi. Kui ma siis headaega ütlesin ja edasi jalutasin hüüdis tüüp veel järele, et äkki ikka prooviks.. Tea, kas ta tõesti sealsamal tänaval seda teha mõtles, et oma pakkumise peale kohe ka kondoomi välja võttis.

Diskens oli ju põmst täitsa äge, sissepääs ainult kutsetega ja alkohol keskööni tasuta. Ja tsikk, kes diskolugusid klaveril saatis, rokkis täiega. Ja minu värskelt värvitud punased juuksed karja blondide keskel rokkisid ka:) Aga muidu, muusikavalik oli kehv. Ja õhtu edenedes läks ainult hullemaks.

Mul muidugi vedas, et meie seltskonnas ka üks noormees sattus olema. Sest mina olin ju jälle täiesti nähtamatu, kui ise joogisabas seisin. Ja seda kommenteeriti siis, et ju neil pole lubatud lastele müüa. Nagu sellest veel vähe oleks, laupäeval küsiti isegi poes õlut ostes dokumenti. Seda pole vist juba aasta otsa juhtunud.

Mingil hetkel ronisime Kiisutajaga teisele korrusele ja riputasime oma väsinud jalad ääre peale, mida vist kasutati ka klaaside hoidjana. Turvamees, olles mitu korda meist mööda jalutanud ja teistega ilmselgelt nõu pidanud, otsustas, et selle rõduserva võib lauaks liigitada küll ja palus meil jalad maas hoida. S.t. ma ei kuulnud, mida paluti täpselt, aga miimika oli piisavalt selge. Õnneks mitte kuri:) Aga nagunii oli juba igavaks läinud ja see oli vaid veel üks põhjus kojuminekuks.

Et muidu lahe küll vippide peol olla, aga diskoplaan sai jälle järgmiseks viisaastakuks täidetud.

****

Hoolimata eelmisel õhtul tarbitud tasuta jookidest andis laupäeval tunda vaid väsimus ja rokkimisega alati kaasnev kaelavalu. Jõudsime Kiisutajaga kenasti rongi peale ja ronkse sõitis Türile..

Türil ravisime pohmakat ja kaelavalu sauna ja õllega. Ja siis veetsime õhtu raadiost eurovisiooni kuulates (telekas suvatses remondis istuda) ja õlle kõrvale ristsõnu lahendades. Arvestades selle aasta jubedaid laule läks vist isegi hästi, et kuulamisele lisaks veel vaatama ei pidanud.