Brand New Day

Roosikrants ja Gildernstein olid küll eile kohal. Ja R&G isikud said lõpuks tuvastatud, et kumb oli kumb. Piisas vaid lõputiitrite vaatamisest:P Millegipärast üritasin ma kaks korda järjest seda filmi vaadata. Kummalgi korral eriti ei õnnestunud.
Tea, kas ma hakkan vanaks jääma, et eile kella 12 paiku juba arvasin, et aeg koju minna ja lisaks sellele oli hommikul tervis ka suurepärane. Ilmselt see testimiseks ostetud jogurtijook osutus elupäästjaks, arvestades mida kõike ma eile segamini tarbisin. Kogused muidugi polnud vist suured, aga mulle tavaliselt piisab ju vähesestki, et hommikul end väga väga halvasti tunda. Aga noh, tööleminek ei tulnud ikkagi kõne alla. Juba see töönädal ise oli nii väsitav et ei tundunud eriti tervislik idee veeta veel puhkepäevad ka tööl. Toakoristamisideest sai ka kuidagi sujuvalt küll_ma_homme_jõuan idee.
Ja kas tõesti istun täna rahulikult kodus ja ei tee midagi? Isegi maalemineku mõte, mis korra tekkis, kadus sama kiiresti. Aga õhtu veel noor, alati võimalik miskit leiutada. Kui viitsimist ja tahtmist on.


Posted

in

by

Tags: