Turbotigu


Täna toimus tööl tõsine kättemaksu aktsioon. Nimelt, tibinas allkorrusel arvas, et tema mõõt on nüüd kõige selle pullitegemise peale täis, ja kasutas juhust, kui kurikael lõunal käis. Ma läksin ka appi koos ühe kolleegiga. Vaja läks vaid palju teipi ja natuke liimi. Tulemus sai päris hea. Laua külge kleebitud sendid, põranda külge teibitud sussid, kahepoolne teip sussides, laua külge teibitud tool, liimine hiir.. kindlasti oli veel midagi:) Tüübil oli pärast tükk sebimist. Ja ega ta kõike korraga ei avastanud.
Ma kujutan ette, et varsti läheb siin sõjaks. Sest nüüd on ju jälle kedagi teist ootamas tagasitegemine.

Venis, mis ta venis, aga läbi ta sai. See tänane tööpäev.


Posted

in

by

Tags: