Millegipärast peale pikaks veninud tööpäeva on täiesti vastumeelne minna magama tavalisel ajal. Hoopis tahaks need paar lisatundi, mis tööl sai veedetud, nüüd uneajast tagasi võtta. Ja ometigi ma ei tee midagi põnevat nende tundidega. Telekas, arvuti, raamat.. täna võtsin ühe veini kah, juba eile oli tunne, et töö on mind sel nädalal nii ära väsitanud, et üks väike vein ei teeks paha. Aga eile ma veensin end ümber väitega, et alles kolmapäev on ja, et raha on niigi vähe ja, et nädalavahetusel on ka ju nagunii vaja juua (tegelikult vaja ei ole, aga tahtmine on). No igatahes neljapäeva õhtu on peaaegu nagu nädalavahetus juba ja ma arvan, et töö väsimust ravib vein imehästi. Ma igatahes ei tunne end enam poolsurnult. Hoopis erksana vastupidiselt eelnevatele päevadele, kus kell 12 juba silm kinni vajus. See ei ole üldse tüüpiline mina. Mina ju olen ööinimene. Sellest ma isegi ei plaani end välja ravida, sest mulle meeldib öösel üleval olla.
Tööl muidugi on eriti abiks, kui projektijuht tuleb ülesannet seletades su selga masseerima, või kui tiimikaaslased õhtul töölt lahkudes pai teevad:) Nii nunnu.. ma olen seda vist ennegi öelnud, et ma ei vahetaks neid kellegi vastu..
Väike reisiplaan on vist jälle päevakorda kerkimas. Esiteks, loomulikult, on vaja kogu sellest sahmerdamisest ja sügis-talvest puhata. Teiseks aga, no ei ole kerge olla nii kaugel.. mägedest. Ja pealegi, ma leidsin jälle ühe ülisoodsa pakkumise, nagu tellitult:) Kui me vaid need kuupäevad seekord rutem paika saaksime..
Lisaks saan omale vist ühe huvitava projekti kaela. Põnev on teha asja, kui materjale nagu polegi, sest asi ise pole valmis. Ootab valmimist vist oma 80 aastat juba.. Võibolla õnnestub mul abiks olla ja asi liikuma aidata:)