Turbotigu


Tundub, et sel nädalal ma shoppamisest ei pääse. Ühele kolleegile on vaja teha jõulukink ja lisaks on nädala lõpus jälle üks sünnipäev. Ja ausalt öeldes ei kutsu eriti poodi, ilmselt on suur jõuluostlemine praegu käimas ja massiüritused mulle ei meeldi. Kusjuures ma pole isegi veel mõelnud, et peaks minema jõulukinke ostma. See jääb jälle viimasele minutile ilmselt. Enne tahaks lumelaudamise riided ära osta ja vaadata, kas üldse jääb raha kinkide jaoks:) Aga enne ostlemist on vaja haltuurade rahad kätte saada, sest palk läks ju lennukipiletite ja maksude maksmiseks.
Neljapäeval on ka jõulupidu juba, mis tähendab, et tuleb tunnistada jõulud alanuks. Üldiselt tahaks ikka võimalikult kaua edasi lükata neid. Sest kui juba oktoobrist saadik räägitakse jõuludest, siis detsembriks on lihtsalt kõrini juba.