Turbotigu


Mulle jõudis vist täna suveaeg kohale. Nagu puuga oleks pähe saanud – selline väsimus ja uni on peal. Käia suudan vaid jalgu järel lohistades, töö peale ei suuda mõeldagi ja hommikul koosolekul oli tükk tegu silmade lahtihoidmisega..
Uudiste lugemine tegi tänase päeva veel hullemaks. Ma ei suutnudki uudist lugeda, aga see pealkiri kummitas ja mõned read lugesin. Süda läks pahaks. Vihkan loomapiinajaid. Ma olen isegi nõus pealt vaatama, kuidas need piinajad/mõrtsukad saavad sama kohtlemise osaliseks, mida nad loomade peal rakendasid. Mul ei tekiks mitte mingisugust halastust selliste suhtes. Ma lihtsalt ei suuda aru saada, kuidas keegi suudab kätt tõsta kaitsetu looma vastu. Aga neid tõpraid on palju. Ühed ju mu enda naabrid maal. Üks mu põhikooliaegne klassivend on kassitapja. Kui palju veel selliseid on, keda ma ei tunne. Kuna aga seadused siin väga midagi ei muuda, siis ma pean lihtsalt karmasse uskuma ja lootma, et ükskord tuleb see kõik neile tagasi. Ja ma loodan, et siis vähemalt topelt.