Selle asjaga on nüüd siis korras. Täna siis lõpuks helistati, et toogu ma auto, et neil on üks stange mulle. Näeb välja küll nagu uus, ma esialgu ei kurda. Kuigi ma jõudsin eile kindlustusest uurida kah asja. Ega ma nüüd päris kindel pole, sest ma ei saanud aru, kas kindlustuse tüüp arvas, et see ongi normaalne, et nii tehakse või arvas ta, et kui nende partnerid nii teevad, on see järelikult normaalne. Kuna olla usaldusväärne partner. Noh, see selleks. Nüüd on see saaga läbi lõpuks ja mul sellegi üle hea meel. 
Väike mälestus sellest jamast kah.