See eilne shopping läks nüüd küll kalliks maksma.. sõna otseses mõttes. Ja see tähendab, et täpselt puhkuse ajaks saab mul raha jälle otsa. Mõned täiesti planeerimatud ostud tegin ka, aga samas olid needki vajalikud asjad, ja no nüüd ma ei pea jälle pool aastat sellist suuremat ostlemist ette võtma.
Täna hommikul tööle sõites tekkis kahtlus, et mu ees sõidab roolijoodik. Kahjuks ei ole linna liikluses minust sõitjat ja telefoniga rääkijat korraga (pealegi olen ma üpriski seaduskuulekas kõige muu, kui väikse kiiruseületuse suhtes) ja jäi politseisse teatamata. Tüüp (või tibi?) igatahes munes mu ees suurema osa ajast 30 km/h (minul muidugi vaja hommikusele koosolekule jõuda), aga sinna vahele mahtus ka mingeid üksikuid kiirendusmomente. Ja ta sõitis järjekindlalt üle pideva keskjoone ja aegajalt sõitis paremas servas üle joone. Ja tee kolmerealiseks muutumisel ei suutnud ta vist enam otsustada, millist rida valida, sõitis kas kahe rea keskel või siksakitas ühest reast teise, loomulikult ilma suunatuledeta.